Beschrijving
Stijlvol design gecombineerd met slimme technologie. De AUX Q-Smart ECO is een energiezuinige split airco met geïntegreerde wifi, 4D luchtverspreiding en UV-LED technologie voor extra luchtzuivering.
Technische Specificaties
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Koelvermogen | 2.7 kW |
| Verwarmvermogen | 3.0 kW |
| BTU | 9000 BTU |
| Geschikt voor ruimte | Tot max. 90 m³ |
| Energieklasse | A++ |
| SEER | 6,2 |
| SCOP | 4,0 |
| Inverter | Ja |
| Wifi | Geïntegreerd |
| Koudemiddel | R32 (voorgevuld) |
| Kleur | Wit |
| Garantie | 2 jaar |
| Functies | Koelen, verwarmen & ontvochtigen |
Belangrijkste Kenmerken
| Feature | Omschrijving |
|---|---|
| 4D Luchtverspreiding | Optimale luchtverdeling in de ruimte |
| UV-LED Technologie | Tegen bacteriën, virussen en schimmels |
| Golden Fin Coating | Extra bescherming tegen corrosie |
| Turbo-modus | Snelle temperatuurregeling |
| Zelfreinigend systeem | Vermindert vocht en schimmelvorming |
| Fluisterstil | Comfortabele stille werking |
Afmetingen
| Onderdeel | Afmeting |
|---|---|
| Binnenunit | 76,2 x 29,5 x 20 cm (L x H x D) |
| Buitenunit | 75,4 x 53 x 27,9 cm (L x H x D) |
Standaard Meegeleverd
| Inbegrepen | ✔ |
|---|---|
| Binnenunit | ✔ |
| Buitenunit | ✔ |
| Ingebouwde wifi-module | ✔ |
| Luxe afstandsbediening | ✔ |
| Nederlandstalige handleiding | ✔ |
| 2 jaar garantie | ✔ |
Optioneel Verkrijgbaar
| Optie | Beschikbaar |
|---|---|
| Leidingset | 3m / 5m / 10m |
| Opstelblokken | Voor plat dak |
| Wandbeugel | Voor muurmontage |
| Diverse toebehoren | Op aanvraag |






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.