Beschrijving
Een krachtige en energiezuinige multi-split airco oplossing voor het comfortabel koelen en verwarmen van twee afzonderlijke ruimtes. Ideaal voor slaapkamers, thuiskantoren of kleinere werkruimtes waarbij slechts één buitenunit wordt geplaatst.
Systeemoverzicht
| Onderdeel | Specificatie |
|---|---|
| Buitenunit | Mitsubishi SCM-45 Multi-Split |
| Binnenunits | 2x Mitsubishi SRK-25ZS-WF wandunits |
| Montage | Inclusief complete standaard montage |
| Wifi bediening | Geïntegreerd in beide binnenunits |
| Toepassing | Twee ruimtes tot ± 30 m² per ruimte |
Capaciteit & Prestaties
| Eigenschap | Specificatie |
|---|---|
| Geschikte ruimte | 2 ruimtes tot 30 m² (± 80 m³) per ruimte |
| Koelcapaciteit binnenunit | 0,9 – 3,1 kW (nominaal 2,5 kW) |
| Verwarmingscapaciteit binnenunit | 0,9 – 4,5 kW (nominaal 3,2 kW) |
| Koelcapaciteit buitenunit | 1,5 – 6,4 kW (nominaal 4,5 kW) |
| Verwarmingscapaciteit buitenunit | 1,3 – 6,5 kW (nominaal 5,3 kW) |
| Energielabel koelen | A+++ (SEER 7,6) |
| Energielabel verwarmen | A+ (SCOP 4,5) |
| Koudemiddel | R32 |
| Compressor | Inverter technologie |
| Warmtepomp | Ja |
Comfort & Functionaliteiten
| Feature | Omschrijving |
|---|---|
| Geluidsniveau | Vanaf slechts 19 dB |
| Wifi bediening | Smart M-air geïntegreerd |
| Spraakbesturing | Optioneel via AC Cloud (Alexa, Google Assistant & Siri) |
| Luchtzuivering | Optioneel UV-C desinfectiesysteem |
| Montagepositie | Binnenunits hoog tegen de wand |
| Kleuropties | Wit, titanium/zwart of wit/zwart |
Standaard Meegeleverd
| Inbegrepen | ✔ |
|---|---|
| SCM-45 multi buitenunit | ✔ |
| 2x SRK-25ZS-WF binnenunits | ✔ |
| Geïntegreerde wifi controllers | ✔ |
| Infrarood afstandsbedieningen | ✔ |
| Complete installatie & inbedrijfstelling | ✔ |
Standaard Montage Inclusief
| Werkzaamheden | Specificatie |
|---|---|
| Buitenunit plaatsing | Op balken of muurconsole |
| Koelleidingset | Maximaal 20 meter geïsoleerd koper |
| Tussenbekabeling | Maximaal 20 meter |
| Condenswaterafvoer | Maximaal 20 meter op afschot |
| Kabelgoot | Maximaal 10 meter inclusief bochten |
| Boringen | Door stenen muren |
| Lektest | Stikstof drukbeproeving |
| Vacumeren & vullen | R32 koudemiddel |
| Installatie | Volgens BRL-100 & BRL-200 F-gassen voorschriften |







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.